Zaproszenie na rekolekcje Parafialnych Zespołów Caritas.

Serdecznie zapraszamy do udziału w  rekolekcjach dla wolontariuszy Parafialnych Zespołów Caritas. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie nowych członków PZC. Spotkania formacyjne odbędą się w domu rekolekcyjnym OPOKA w Starym Sączu w dwóch turach:

• 6-8 października 2023 r. dla wolontariuszy z następujących dekanatów:

Tarnów Południe, Tarnów Zachód, Uście Solne, Wojnicz, Radłów, Szczepanów, Bochnia Wschód, Bochnia Zachód, Brzesko, Żabno, Nowy Sącz Centrum, Nowy Sącz Wschód, Nowy Sącz Zachód, Bobowa, Ciężkowice, Czchów, Grybów, Krościenko, Łącko, Łużna, Krynica, Limanowa.

• 20-22 października 2023 r. dla wolontariuszy z następujących dekanatów:

Mielec Południe., Mielec Północ., Pilzno, Pustków, Dębica Wschód, Dębica Zachód, Radomyśl Wielki, Szczucin, Dąbrowa Tarnowska, Tarnów Północ, Tarnów Wschód, Lipnica Murowana, Ołpiny, Piwniczna, Porąbka Uszewska, Ropa, Tuchów, Tymbark, Ujanowice, Zakliczyn, Stary Sącz.

Prosimy, aby z każdej parafii zgłaszać liczbę osób do udziału w rekolekcjach
bezpośrednio w Recepcji OPOKI najpóźniej do 3 października (w przypadku dekanatów mających pierwszy termin) i do 17 października na drugi termin.

Rekolekcje rozpoczynają się w piątek o godz. 17.00, a kończą w południe w niedzielę. Poprowadzi je ks. mgr lic Dawid Włodarczyk – dyrektor Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Grybowie. Szczegółowe informacje zostały przesłane drogą mailową do wszystkich parafii.

W rekolekcjach można uczestniczyć co roku.