Patronalne Święto Caritas – zaproszenie do Tylmanowej

II Niedziela Wielkanocna, przeżywana w Kościele jako patronalne święto Caritas, rozpocznie obchód 79 Tygodnia Miłosierdzia przeżywanego pod hasłem „Skoro dostąpiliśmy miłosierdzia, stańmy się miłosierni”.

Dziękując wszystkim wolontariuszom oraz pracownikom Caritas za ofiarne zaangażowanie we wszelkie dzieła charytatywne zarówno w parafii, jak i na szczeblu diecezjalnym - zapraszamy do uczestnictwa w diecezjalnych obchodach tego święta w sobotę 15 kwietnia w Kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Tylmanowej. Rozpoczęcie o godz. 10.00.

Po zakończeniu Mszy Świętej Biskup Diecezjalny Andrzej Jeż wręczy listy dziękczynne oraz medale „Misericors” osobom i instytucjom niosącym pomoc drugiemu człowiekowi.