ŚWIĘTO CARITAS

Pomagają bezinteresownie starszym, chorym, samotnym, rodzinom wielodzietnym, a okazją by im za to podziękować były diecezjalne obchody święta Caritas. Statuetki Misericors – „Miłosierny Sercem” oraz listy gratulacyjne trafiły do wolontariuszy Parafialnych Oddziałów Caritas, darczyńców i pracowników tej kościelnej organizacji charytatywnej. Diecezjalne obchody Święta Caritas odbyły się w parafii Miłosierdzia Bożego w Brzesku. Mszy św. przewodniczył biskup tarnowski Andrzej Jeż, który wręczył też statuetki Misericors.  Niedziela Bożego Miłosierdzia będzie patronalnym świętem Caritas.

GOŚCIE ONLIE