2017

dobro na wageCelem Kampanii „Dobro na wagę złotówki”, polegającej na zebraniu jak największej liczby złotówek, jest uświadomienie, przede wszystkim dzieciom i młodzieży, że małymi krokami (tak jak te złotówki) możemy stworzyć „coś” pięknego, „coś” co pozwoli pomóc wielu ich koleżankom i kolegom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. W  Kampanii, głównie, będzie zaangażowana młodzież i dzieci ze Szkolnych Kół Caritas. 

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na „Fundusz Caritas – Dzieciom”, z którego będą realizowane takie cele jak: leczenie i rehabilitacja dzieci oraz wypoczynek letni/zimowy dla dzieci z ubogich rodzin. Kampania będzie realizowana na terenie Diecezji Tarnowskiej i będzie miała charakter zbiórki publicznej i internetowej przez usługę dotpay. Zachęcamy do wsparcia naszej akcji. Rozpoczęcie Kampanii będzie miało miejsce w dniu 9-go kwietnia 2017 (wtedy też zostanie udostępniona możliwość wpłaty na ten cel przez dotpay), przed Halą Widowiskowo – Sportową Pałacu Młodzieży na Gumniskach, w czasie spotkania młodzieży, na które SERDECZNIE ZAPRASZAMY! Kampania będzie trwała do 8-go czerwca włącznie. WIELKI  FINAŁ odbędzie się w Tarnowie, w parafii Bł. Karoliny podczas zjazdu Szkolnych Kół Caritas Diecezji Tarnowskiej. NIE MOŻE CIĘ ZABRAKNĄĆ, PRZYJDŹ!


 

Zdjęcia z inauguracji Kampanii​

KONTAKT

ul. Legionów 30, 
33-100 TARNÓW 
tel. 14/6317320, 14/6317321
fax 14/6317329 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NASZE AKCJE

Program "Gniazdo"

gniazdo

Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom

wigilijne-dzielo-pomocy-dzieciom-02

Wielkanocne Dzieło Caritas

Wielkanocne-Dzielo-Caritas

„Chleb za Chleb”

cheb-za-chleb

Program „SKRZYDŁA”

program-skrzydla

Okno Życia

okno-zycia

Bądź widoczny

badz-widoczny

GOŚCIE ONLIE

Odwiedza nas 585 gości oraz 0 użytkowników.

media

      RDN NOWY SACZ    TGN    RDN MALOPOLSKA    pit format

   

WSPIERAJA NAS A

      logo gold drop 2016brukbet           suret castorama